Kino Kijów.Centrum | 3 czerwca 2016 |
||||
12:30 | konkurs polski 5 KUP BILET | |||
Gyros Dance | Animowany | | PL | | 15' | |
Lokatorki | Fabularny | | PL | | 30' | |
Mnich z morza | Dokument | | PL | | 63' | |
15:00 | Konkurs polski 7 KUP BILET | |||
Wyjdę z siebie | Animowany | | PL | | 5' | |
Powrót | Fabularny | | PL | | 21' | |
Walka z szatanem | Dokument | | PL | | 75' | |
18:00 | Konkurs dokumentalny 12 | Konkurs polski 9 KUP BILET | |||
Ikona | Dokument | | PL | | 51' | |
Z pogranicza cudu | Dokument | | PL | | 52' | |
20:30 | Konkurs polski 12 KUP BILET | |||
Ja, zwierzę | Animowany | | PL | | 6' | |
Basen | Fabularny | | PL | | 34' | |
Czerń | Animowany | | PL/JP | | 14' | |
Dwa światy | Dokument | | PL | | 51' | |
Kino Pod Baranami - Sala Czerwona | 3 czerwca 2016 |
||||
11:30 | Laureaci festiwali 5 KUP BILET | |||
Ciągoty Iwana | Animowany | | SUI | | 6' | |
Im bliżej jesteśmy | Dokument | | UK | | 88' | |
14:00 | Gdzieś w Europie 4 KUP BILET | |||
Oczy jego rodziców | Dokument | | HU | | 90' | |
16:30 | Retrospektywa Marcela Łozińskiego 5 KUP BILET | |||
Świadkowie | Dokument | | PL | | 26' | |
Las Katyński | Dokument | | PL | | 53' | |
19:00 | Spojrzenie na Szwecję 6 KUP BILET | |||
Martha i Niki | Dokument | | SWE | | 90' | |
21:00 | Opowieści ze świata 5 KUP BILET | |||
Ja, Haiti | Dokument | | ESP | | 66' | |
Kino Pod Baranami - Sala Niebieska | 3 czerwca 2016 |
||||
14:00 | Panorama filmu polskiego 8 KUP BILET | |||
Morgenrot | Dokument | | PL | | 69' | |
16:00 | Panorama filmu polskiego 7 KUP BILET | |||
Jazz albo Janko Muzykant Najnowszy | Animowany | | PL | | 18' | |
Staje się | Fabularny | | PL | | 29' | |
Cheerleaderki | Dokument | | PL | | 40' | |
18:30 | Panorama filmu polskiego 5 KUP BILET | |||
Mrożek. Życie warte jest życia | Dokument | | PL | | 35' | |
Mój ojciec Staś | Dokument | | PL | | 50' | |
21:00 | Panorama filmu polskiego 4 KUP BILET | |||
Powidok | Fabularny | | PL | | 9' | |
Niestrudzeni wędrowcy | Fabularny | | PL | | 30' | |
Czarnoksiężnik z krainy U.S. | Animowany | | PL | | 24' | |
Lila | Fabularny | | PL | | 24' | |
Kino Mikro | 3 czerwca 2016 |
||||
15:00 | Konkurs polski 11 KUP BILET | |||
Ostatni sezon | Dokument | | PL | | 13' | |
Czarna Wołga | Animowany | | PL | | 4' | |
Adaptacja | Fabularny | | PL | | 24' | |
Super Rzecz | Animowany | | PL | | 5' | |
Nauka chodzenia | Dokument | | PL | | 52' | |
17:30 | Konkurs krótkometrażowy 2 KUP BILET | |||
Mr Sand | Animowany | | DK | | 8' | |
Kiedy się obudzicie | Dokument | | USA | | 11' | |
Dom niemej kobiety | Dokument | | ISR | | 32' | |
Wspólna korzyść | Animowany | | DE | | 9' | |
Poszukiwacze jadeitu | Fabularny | | ***/TW | | 30' | |
20:00 | Konkurs dokumentalny 14 | Konkurs polski 13 KUP BILET | |||
Daniel | Dokument | | PL | | 24' | |
Alisa w krainie wojny | Dokument | | PL | | 74' | |
Kino Pod Wawelem | 3 czerwca 2016 |
||||
21:30 | Dźwięki muzyki 5 | |||
The Rutles | Fabularny | | USA/UK | | 76' | |
Kino Agrafka | 3 czerwca 2016 |
||||
13:30 | Retrospektywa Marcela Łozińskiego 6 KUP BILET | |||
Jak to się robi | Dokument | | PL | | 87' | |
15:30 | Spojrzenie na Szwecję 5 KUP BILET | |||
Witajcie w Szwecji! | Dokument | | SWE | | 96' | |
18:00 | Laureaci festiwali 1 KUP BILET | |||
Moje nazistowskie dziedzictwo | Dokument | | UK | | 92' | |
20:30 | Gdzieś w Europie 5 KUP BILET | |||
Moje filmowe życie | Dokument | | SUI | | 77' | |
Małopolski Ogród Sztuki (MOS 2) | 3 czerwca 2016 |
||||
12:00 | Konkurs DocFilmMusic 7 KUP BILET | |||
Fonko. Muzyka Afryki | Dokument | | SWE | | 88' | |
14:30 | Konkurs DocFilmMusic 6 KUP BILET | |||
Seks, marakasy i pieski chihuahua | Dokument | | ESP | | 87' | |
Małopolski Ogród Sztuki (MOS 1) | 3 czerwca 2016 |
||||
14:30 | Konkurs dokumentalny 15 KUP BILET | |||
Refleksy | Dokument | | SWE | | 80' | |
17:00 | Konkurs dokumentalny 10 KUP BILET | |||
Homo Sacer: święty czy wyklęty | Dokument | | DK/SWE | | 60' | |
Sempervirens | Dokument | | SUI | | 47' | |
22:00 | Noc Wideoklipów KUP BILET | |||
Małopolski Ogród Sztuki (MOS 2) | 3 czerwca 2016 |
||||
17:00 | Konkurs dokumentalny 13 KUP BILET | |||
Romeo i Julia | Dokument | | IT | | 57' | |
Ciężar dowodu | Dokument | | DE | | 34' | |
ARS Reduta | 3 czerwca 2016 |
||||
17:30 | Konkurs dokumentalny 7 KUP BILET | |||
Martwe uszy | Dokument | | LTU | | 42' | |
Powodzenia, Tashi! | Dokument | | EST | | 55' | |
AGH B8 Sala 0.10 A| 3 czerwca 2016
|
||||
18:00 | Docs+Science 1 | |||
Pod wpływem antykoncepcji hormonalnej | Dokument | | CZ | | 52' | |
AGH B8 Sala 0.10 B| 3 czerwca 2016
|
||||
18:00 | Docs+Science 8 | |||
Dosięgnąć nieba | Dokument | | PL | | 38' | |
Małopolski Ogród Sztuki (MOS 1) | 3 czerwca 2016 |
||||
19:30 | Konkurs dokumentalny 8 KUP BILET | |||
Kto mnie teraz pokocha? | Dokument | | ISR | | 85' | |
Małopolski Ogród Sztuki (MOS 2) | 3 czerwca 2016 |
||||
19:30 | Olimpiady w oczach mistrzów 5 KUP BILET | |||
Maraton | Dokument | | ESP | | 114' | |
ARS Reduta | 3 czerwca 2016 |
||||
20:00 | Konkurs DocFilmMusic 3 KUP BILET | |||
Ekstaza Wilko Johnsona | Dokument | | UK | | 91' | |
AGH B8 Sala 0.10 A| 3 czerwca 2016
|
||||
20:00 | Docs+Science 7 | |||
Między niebem a lodem | Dokument | | FR | | 89' | |
AGH B8 Sala 0.10 B| 3 czerwca 2016
|
||||
20:00 | Docs+Science 10 | |||
Czekając na fale i cząstki | Dokument | | RUS | | 77' | |
Pauza In Garden | 3 czerwca |
||||
11:00 | Krytyczny Poranek z Benjaminem Cleary | |||
18:00 | Wyborcza na Żywo. Na kozetce. | |||
Forum Przestrzenie | 3 czerwca |
||||
22:30 | Koncert Brodki |