Organizatorzy:

Biuro Krakowskiego Festiwalu Filmowego
ul. Basztowa 15/8a, 31-143 Kraków
tel./fax: +48 12 294 69 45
info@kff.com.pl

Biuro w trakcie festiwalu:
Małopolski Ogród Sztuki (Rajska 12)
tel. +48 603 855 325
 


Dyrektor Festiwalu
Krzysztof Gierat
krzysztof.gierat@kff.com.pl

Dyrektor Biura Programowego
Barbara Orlicz-Szczypuła
barbara.orlicz@kff.com.pl
 
Koordynator Biura Programowego
Patrycja Czarny
patrycja.czarny@kff.com.pl
 
Koordynator Industry Zone
Katarzyna Wilk
katarzyna.wilk@kff.com.pl
 
Rzecznik prasowy
Anna E. Dziedzic
anna.dziedzic@kff.com.pl
 


BIURO PROGRAMOWE
 
Asystent
Barbara Rusinek
barbara.rusinek@kff.com.pl

Asystent
Paul Schilling
paul@kff.com.pl

Koordynator konkursu polskiego
Patrycja Czarny
patrycja.czarny@kff.com.pl
 
Koordynator konkursu krótkometrażowego
Barbara Rusinek
barbara.rusinek@kff.com.pl
 
Koordynator obiegu kopii
Dagmara Marcinek
shipping@kff.com.pl
 
Koordynator pobytu gości
Klaudia Pelc
guest@kff.com.pl
 
Koordynator wolontariuszy
Witold Tomalak
 
Krakowskie Targi Filmowe 
Marta Świątek
videolibrary@kff.com.pl

Asystent Industry Zone
Magdalena Ludwig
magda.ludwig@kff.com.pl

Organizacja Widowni
Magdalena Ładosz
widownia@kff.com.pl

Internetowy system sprzedaży biletów
Magdalena Walo
bilety@kff.com.pl
 

PR i MARKETING
 
PR Manager
Olga Lany
olga.lany@kff.com.pl
 
Biuro Prasowe
Paulina Bukowska
 
Patronaty medialne
 
Promocja i reklama
Karolina Bisping-Adamik - ONE Productions
karolina@kff.com.pl
 
Gazeta Festiwalowa
Rafał Romanowski - redaktor naczelny
romanowski.rafal@gmail.com
 

Produkcja wykonawcza wydarzeń towarzyszących
Karolina Bisping-Adamik - ONE Productions
 

Webdeveloper
Jan Chołoniewski

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

AKCEPTUJ COOKIES